Nederlandse Vereniging Van Zwemsport Trainers

logo NVVZT

nvvzt.eu

Bestuur

Voorzitter

Fré Drenth

Fré Drenth

voorzitter@nvvzt.eu

  • Voorzitter NVVZT
  • Contactpersoon : Regio Oost (Overijssel, Gelderland)
  • Algemene advisering en begeleiding op alle NVVZT onderdelen

Secretaris

Adri Pasman

Adri Pasman

secretaris@nvvzt.eu

  • Secretariaat
  • Contactpersoon : Regio Noord (Groningen, Friesland, Drenthe)
  • Algemene advisering op alle NVVZT onderdelen

Penningmeester

Erik van Dartel

Erik van Dartel

penningmeester@nvvzt.eu

  • Financiën
  • Contactpersoon : Regio Zuid (Zeeland, Noord-Brabant, Limburg)
  • Algemene advisering op alle NVVZT onderdelen
  • Website beheerder

Bankrelatie: 

  • ING-banknummer NL08INGB0003985897  ( BIC code : INGBNL2A )
  • t.a.v. NVVZT, F J F N van Dartel Hoge Slagen 317, 5233SL 's-Hertogenbosch.

 

Leden

Tom Rikhof

Tom Rikhof

tom@zwemtrainer.nl

  • Contactpersoon : Regio Midwest (Noord-Holland, Amsterdam-’t Gooi, Utrecht)
  • Algemene advisering op alle NVVZT onderdelen
Bas Kotterink

Bas Kotterink

bas.kotterink@gmail.com

  • Contactpersoon : Regio West (Haaglanden, Rotterdam, Gouwe Rijnstreek)
  • Algemene advisering op alle NVVZT onderdelen

Adviseur

Stefan Deckx

Stefan Deckx

stefan.deckx@nvvzt.eu

  • Adviseur voor het NVVZT bestuur
  • Contactpersoon Vlaanderen

Ereleden

Prof. dr. Ulrik Persyn

1988, oud hoogleraar Katholieke Universiteit Leuven, België

Job van Hees

1990, oud voorzitter, oud secretaris NVVZT, Houten

Georg Fuchs

2009, oud voorzitter DSTV, Waldkraiburg, Duidsland

Anton Koekkoek

2015, oud voorzitter, oud bestuurslid NVVZT, Beilen

Rene Dekker

2016 , oud voorzitter , oud bestuurslid NVVZT , Raalte

Leden van verdienste

Peter de Visser †

1978, oud bestuurslid, Almelo

Jan Schouten

1988, oud bestuurslid, Den Haag

Bea van Rinsum-de Groen

1989, oud bestuurslid, Hellevoetsluis

Theo Spierings

1991, oud bestuurslid, Eindhoven

Gerard Meurs

2006, oud bestuurslid, Rijswijk

Siem Sinford †

2006, oud bestuurslid, Dordrecht

Titus Mennen

2011, oud bestuurslid, Harderwijk

Buitengewone leden

Jan Jiskoot

oud zwemdocent, ALO Amsterdam

Niels Bouws

oud dames bondscoach DSV, Heidelberg, Duidsland

Prof.dr. Dan Daly

hoogleraar Katholieke Universiteit Leuven, België